Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

T. K. Dakota

Tábor 2018

Tábor2018

začal jako každý rok nástupem a procházkou po okolí spojenou se seznamovacími hrami. Na večeři dobré špekoně a večer další hry.

 

https://photos.app.goo.gl/1VXM6281usQXu7d88

V neděli jsme začali rozdělovat děti do družstev, ale počasí nám nějak nepřálo, tak jsme pokraovali v mokré variantě dne.               

https://photos.app.goo.gl/5RaPhwsQJrP3dLYe6

Pondělí začalo výrobou schránek na dopisy. Potom už další soutěže a odpoledne výroba „fotících maskotů“ a před večeří hledání indicií pro pozdější hádanku.

https://photos.app.goo.gl/88W7UDrPE6VCPUmx7

V úterý už po družstvech chytali první bytost a to dost úspěšně. taky jsme pokračovali v prodeji v bufetu.

  

https://photos.app.goo.gl/2UdA1hXort7bDW9CA

Středa začala od rána vařením gulášku k obědu a vařily děti po jednotlivých družstvech. Odpoledne už ov na další strašidlo, tentokrát Franknšteina. Velmi se líbila hra na molekuly a hlavně hostina s Bílou paní, kterou nám stihl přerušit deštík a proto pokračovala v jídelně.

 

https://photos.app.goo.gl/7zi4xsiPBzN7baoS7 

Čtvrtek jsme zahájili jako každý den rozcvičkou a vzhledem ke krásnému počasí konečně vyrazili k vodě. Celý výlet byla pěkná procházka.

https://photos.app.goo.gl/SqRsRrAeHpzvFv1f8

V pátek pak další soutěže a hry, instruktoři jako tým pořádně prohráli. Večer proběhla závěrečná bojovka, lov na upíra, družstva se snažily, jen foťák nějak stávkoval.

https://photos.app.goo.gl/UNRjJZBSgN5KtqQg8

V sobotu od rána byla potřeba chystat oheň na večer a při slíbené projížďce to pěkně šlo. Odpoledne ještě focení a večer slavnostní oheň, letos zapálili Luba a Jaňule. U ohně ještě odměny a zábava do pozdních hodin. A jako tradičně si nás část ustlala přímo u ohniště.

https://photos.app.goo.gl/AVsJ5XN8qDJHqfe97

Ráno už jen pouklízet a rozjezd domů.

Nechal jsem k nahlídnutí i některé rozmazané fotky, je se na co podívat.

Leoš

TOPlist